Více informací

Řidičák sk. B jen za 7800 kč.

Akce řidičák skupiny C jen za 14 000 kč. 

Jedinešná šance jak ziskat řidičák skupiny B, stačí přijít v úterý 31.5.2016.od 15:00 do 18:00  na konzultační půlhodinku a pak už záleží jen na Vás, kdy se stanete řidičem!

Zkušební testy do autoškoly podle Ministerstva dopravy - etesty

Naše autoškola, upozorňuje na cvičné zkušební e-testy MDČR, které jsou ke stažení online na stránkách Ministerstva dopravy (MDČR) a jsou zdarma.
Testy na autoškolu pro rok 2014, mají křižovatky a autentické testové otázky a proto doporučujeme neustále tyto zkušební testy procvičovat.

 

Pro test klikněte zde

 

Malý, ale důležitý detail na závěr – test do autoškoly má prověřit vaše znalosti, tj. vaše znalosti by měly sahat dál než jen umět vybrat správnou odpověď na všechny testové otázky. Stejně jako jízdy v autoškole by vás měly připravit na samostatné řízení kdekoliv, nikoliv nacvičit jízdu po trasách, kam vás s největší pravděpodobností zavede komisař při zkouškách. Pokud bravurně řešíte křižovatky na monitoru a v provozu tápete, stejně jako pokud víte, jak se značka jmenuje, ale nejste schopni se zařídit podle toho, kde ji v provozu potkáte, nebo značky dokonce přehlížíte, je to špatně. Ať už je na vině autoškola (ano, i takové se najdou), se přimlouváme – doplňte si ty mezery dřív, než za volant sednete úplně sami!

Máte dotaz nebo se chcete přihlásit? Kontaktujte nás

Jméno a příjmení: Telefon: Email:
Vaše zpráva: